name site

gerb ukr

Електронна приймальня

Шановні відвідувачі офіційного веб-сайту Талалаївської районної ради. ви можете письмово звернутися до керівництва районної ради, з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) за електронною адресою: e-mail:info@tarr.gov.ua

В електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання та електронну поштову адресу на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Повiдомляємо також, що ви можете звернутись особисто з письмовим зверненням до Талалаївської районної ради (згідно з Законом України «Про звернення громадян») за адресою: 17200, вул. Центральна, 3 смт. Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області, або ж передати його у загальний відділ виконавчого апарату районної ради (приймальня районної ради, другий поверх).

Кому(*)
Вкажіть, будь-ласка, до кого звернення.

Тема(*)
Будь-ласка вкажіть тему звернення

Прізвище, ім'я, по-батькові(*)
Будь-ласка представтесь

Домашня адреса(*)
Вкажіть, будь-ласка, Вашу домашню адресу.

Рік народження(*)
Необхідно вказати рік народження

Контактний телефон(*)
Необхідно вказати контактний телефон

Електронна пошта ( Email)(*)
Вкажіть, будь-ласка Вашу електронну адресу.

Організація

Посада

Повідомлення(*)
Вкажіть саме питання, яке виникло.

Захисний код(*)
Захисний код
Невірний захисний код

  

DMC Firewall is a Joomla Security extension!