name site

gerb ukr

Звернення громадян

Як подати письмове звернення до районної ради

Звернутися з письмовим зверненням до районної ради (відповідно до Закону України «Про звернення громадян») Ви можете за адресою: 17200, вул. Центральна, 3, смт. Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області, або ж передати його у загальний відділ виконавчого апарату районної ради.

Графік

прийому громадян з особистих питань головою, заступником голови

Талалаївської районної ради

Прізвище, ім’я та
по батькові
День Час

Дзюбан

Юрій Володимирович

Вівторок 9.00-12.00

Катрушенко

Станіслав Вікторович

Середа 10.00-13.00

Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах із заявником. Особистий прийом громадян керівництвом районної ради здійснюється за попереднім записом. Тел./факс (04634) 2-12-30.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у письмовій формі (заяві).

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

Загальний відділ виконавчого апарату районної ради здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян, інформує про це керівництво районної ради.

Останнє редагуванняП'ятниця, 12 серпня 2016 08:58
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd