name site

gerb ukr

Головна/Районна рада/Президія/VII скликання/Протокол №1 засідання президії районної ради від 16 червня 2016 року

Протокол №1 засідання президії районної ради від 16 червня 2016 року

Протокол №1
засідання президії районної ради
від 16 червня 2016 року

     Присутні: Члени президії: Дзюбан Ю.В., Катрушенко С.В., Василенко О.П., Лукаш В.Г., Зарічний М.В., Бовкун Ю.В., Огій О.М.

     Голова засідання: Дзюбан Ю.В. – голова районної ради.

Порядок денний:
1. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.
2. Про внесення змін до рішення 3 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік”.
3. Про припинення фінансування Болотницької ЗОШ І-ІІІ ступенів
та Корінецької ЗОШ І-ІІ ступенів Талалаївської районної ради Чернігівської області.
4. Про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів району.
5. Про затвердження районної Програми «Молодь Талалаївщини на 2016-2020 роки».
6. Про затвердження Програми розвитку футболу в Талалаївському районі на 2016-2020 роки.
7. Про стан та перспективи розвитку соціального захисту населення в Талалаївському центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Про використання бюджетних коштів розпорядником коштів у процесі фінансування Територіального центру за 2015 рік.
8. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Талалаївського району на 2016-2020 роки.
9. Про внесення змін до районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016-2018 роки.
10. Про затвердження районної Програми надання інших пільг окремим категоріям громадян Талалаївського району на 2016-2020 роки.
11. Про внесення змін до районної Програми «Турбота» соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Талалаївського району на 2012-2016 роки.
12. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Талалаївському районі на 2015-2018 роки.
13. Про хід виконання районної програми „Талалаївщина для дітей на 2011-2016 роки”.
14. Про внесення змін до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського району.
15. Про статус та умови приватизації житлового фонду, що входить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського району.
16. Про членство в Талалаївській районній асоціації місцевих рад «Ради Талалаївщини».
17. Про членство в місцевій асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Чернігівщини».
18. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 57,4000 га на території Корінецької сільської ради Талалаївського району Чернігівської області.

Слухали: Дзюбана Ю.В., який повідомив, що всі питання порядку денного обговорені постійними комісіями районної ради, загалом рекомендації підтримати проекти рішень, до деяких проектів постійні комісії пропонують внести зміни чи доповнення. Це все буде обговорено на засіданні сесії.
Питання «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 57,4000 га на території Корінецької сільської ради Талалаївського району Чернігівської області» потребує деяких уточнень, з цього приводу постійною комісією з питань АПР, земельних відносин та охорони навколишнього середовища зроблено запити до Корінецької сільської ради та відділу АПР райдержадміністрації, але відповіді поки що не надійшли.
Вирішили: Рекомендувати сесії районної ради підтримати питання запропонованого порядку денного, а питання про затвердження грошової оцінки виключити із порядку денного, як таке, що потребує додаткового вивчення.

      Голова засідання                     Дзюбан Ю.В.

Our website is protected by DMC Firewall!