Logo
Версія для друку

До уваги депутатів районної ради!

Рекомендовані До уваги депутатів районної ради!

     Звертаємо Вашу увагу на обов’язковість дотримання вимог розділу VІІ Закону України «Про запобігання корупції» та пунктів другого та третього статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», згідно з якими депутати районної ради в термін до 01 квітня подають шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий (2016 рік).

      Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3, Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми. Паперова копія декларації не подається.

      Для роботи в системі Єдиного державного реєстру кожен декларант повинен мати особистий електронний цифровий підпис (ЕЦП). ЕЦП можна оформити в Акредитованому центрі сертифікації ключів Державного підприємства «Національні інформаційні системи» (Міністерства юстиції України), регіональна філія якого знаходиться в м.Чернігів, вул.Молодчого, 44, або в територіальних органах Державної фіскальної служби України.

      Для того, щоб оформити ЕЦП через сервіс Акредитованого центру сертифікації ключів, необхідно зайти на офіційний веб-сайт, де у розділі «Послуги та тарифи» розміщено повний алгоритм отримання таких послуг.

       Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції 10 червня 2016 р.№ 3 затверджено Правила заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

© Талалаївська районна рада 2016-2020. Всі права захищено.
Розроблено: maxpro.company
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd