name site

gerb ukr

Головна/Новини/Відбулась 9 сесія районної ради

Відбулась 9 сесія районної ради

  • Опубліковано в Новини

      25 жовтня 2016 року відбулась 9 сесія Талалаївської районної ради 7 скликання. Участь у сесії прийняли 24 із 26 депутатів районної ради, присутніми були: народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Анатолій Дупа, сільські голови, керівники установ, організацій району, представники освітньої та медичної галузей.
     

        Всього на пленарному засіданні депутати розглянули 20 питань. Найбільш обговорюваним було питання внесення змін до рішення про районний бюджет на 2016 рік. Обговоривши, депутати проголосували за виділення коштів на погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам охорони здоров’я та педагогічної сфери, на фінансування окремих районних програм та невідкладних заходів.

       Потім депутати прийняли Програми про відшкодування витрат на проїзд депутатів та про підтримку райдержадміністрації, заслухали кілька звітів про виконання вже діючих програм, підтримали 5 депутатських запитів та кілька депутатських звернень.

          Валерій Давиденко активно брав участь в обговоренні питань порядку денного та ділився досвідом, як впроваджується децентралізація в інших районах нашої області, зокрема на прикладах Парафіївської та інших громад.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talrr.gov.ua/novyny/item/250-vidbulas-9-sesiia-raionnoi-rady#sigProId7ef440f5d2
DMC Firewall is a Joomla Security extension!