name site

gerb ukr

Головна/Новини/Збереження лісів - у полі зору депутатського корпусу обласної ради

Збереження лісів - у полі зору депутатського корпусу обласної ради

  • Опубліковано в Новини

23 березня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду з напрацювання конкретних механізмів упередження порушень чинного законодавства у сфері лісових відносин.

Розгляд цього питання ініціював голова Громадської ради при Державній екологічній інспекції у області Костянтин Шихальов. Своє бачення врегулювання цієї проблеми висловили депутати обласної ради Дмитро Блауш та Ольга Чередник. В нараді взяли участь та виступили начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Лілія Федорченко, директор Департаменту захисту економіки Національної поліції Валерій Духно, начальник Державної екологічної інспекції у області Леонід Бурковський, директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець, представники правоохоронних, дозвільних, екологічних органів та громадськість.

Крім обговорення вищезазначеного питання, присутні ознайомилися з рішенням Закарпатської обласної ради про введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду. Учасники наради вирішили детально проаналізувати документ закарпатських колег та внести свої пропозиції стосовно доцільності розробки аналогічного проекту рішення його та внесення на розгляд сесії Чернігівської обласної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Детальніше в цій категорії: Відбулася п’ята сесія районної ради »
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd