Logo
Версія для друку

СБУ викрила організоване угруповання на спробі незаконного створення «міськради» на Чернігівщині

   Служба безпеки України викрила організоване угруповання, яке намагалося сформуватиу Прилуках псевдо державне утворення для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні.
За попередніми даними слідства, учасникигрупи, до якої входило 9 місцевих жителів, намагалися створити у місті так званий «альтернативний» орган місцевого самоврядування. Для «легалізації» незаконної структури фігуранти розробили підроблені документи, у тому числі статут «міськради».
   Організатори групи створили власну сторінку в одній із соціальних мереж, де розміщували інформацію із закликами громадян приєднуватися до псевдо державного утворення. Також агітатори планували «розформувати» місцеві органи державної влади і місцевогосамоврядування на територіїміста. Для цього вони поширилиінформацію про створення так званої «ліквідаційної комісії».
Під час обшуків у помешканнях та підсобних приміщеннях фігурантів правоохоронці виявили оргтехніку, підроблені статутні документи, бланки, посвідчення, печатки, штампи та інші предмети, які підтверджують протиправну діяльність.
У межахрозпочатогослідчими СБУ кримінальногопровадження за ч. 1 ст. 109 (діїспрямовані на насильницькузмінучиповаленняконституційного ладу або на захопленнядержавноївлади) Кримінального кодексу Українитриваєдосудоверозслідування для встановлення і нших осіб, причетних до діяльності угруповання.
    Наразівирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Викриття і блокування незаконних дій проводилось підпроцесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.

Прес-групаУправління СБ України
в Чернігівськійобласті

 

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talrr.gov.ua/novyny/item/1406-sbu-vykryla-orhanizovane-uhrupovannia-na-sprobi-nezakonnoho-stvorennia-miskrady-na-chernihivshchyni?tmpl=component&print=1#sigProId8a5f5ff03b
© Талалаївська районна рада 2016-2020. Всі права захищено.
Розроблено: maxpro.company
Our website is protected by DMC Firewall!