name site

gerb ukr

Головна/Новини/Виїзне засідання членів Талалаївської районної асоціації місцевих рад «Ради Талалаївщини»

Виїзне засідання членів Талалаївської районної асоціації місцевих рад «Ради Талалаївщини»

  • Опубліковано в Новини

     7 жовтня 2020 відбулося виїзне засідання членів Талалаївської районної асоціації місцевих рад «Ради Талалаївщини». Засідання провів голова Талалаївської районної ради – Дзюбан Юрій Володимирович. Присутні сільські голови: Покришка В.П., Рудько А.М., Гавриш Л.В., Дмитрюк С.Б., Лисенко Л.В., Мірошніченко С.М., Прохорчук О.В., Фесак Г.М., заступник селищного голови Сердюк М.П, заступник голови райдержадміністрації Шевченко Л.М., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, захисту довкілля та цивільного захисту РДА Кононіченко В.М., начальник відділу з юридичних питань та комунальної власності районної ради Лишафай О.І., начальник загального відділу Шумило С.В., начальник фінансово-господарського відділу Лещенко І.О..
    Участь у засіданні взяв директор ТОВ «Завод Кобзаренка» Кобзаренко Анатолій Дмитрович та провів для всіх змістовну екскурсію. Засідання відбулося на базі ТОВ «Завод Кобзаренка» смт. Липова Долина. Члени асоціації та запрошені ознайомилися з організацією виробничого процесу та асортиментом готової продукції ТОВ «Завод Кобзаренка» та одним із напрямків роботи - видаленням аварійних дерев та порослі на автодорогах району, яке вже проводиться на території трьох сільських рад Талалаївського району.
    "Завод Кобзаренка" заснований у 1993 році, як українсько-німецьке товариство "Флігель", перейменовано в "Завод Кобзаренка" в 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.
     На 01 січня 2020 року на заводі працює 850 робітників та інженерно-технічного персоналу, протягом року створено більше 150 нових робочих місць. Середня зарплата на заводі перевищує 12,5 тисяч гривень.
     На сьогодні "Завод Кобзаренка" виробник номер 1 тракторних причепів в Україні. Завод виготовляє:
• 20 видів причепів;
• 9 видів перевантажувальних бункерів;
• 10 видів цистерн для води, жижі та засобів захисту рослин;
• 20 видів різноманітних шнеків;
• завантажувачі/розвантажувачі вагонів;
• причепи для перевезення тюків соломи;
• зернопакувальне обладнання;
• шнекові конструкції;
• відвали та ковші;
• розкидачі міндобрив та інше.
      Техніка заводу представлялась у Франції, Німеччині, Іспанії, Швеції, Угорщині, Польщі, Чехії, Румунії, Болгарії, Сербії, Казахстані, Естонії, Україні. Завод відвідали делегації із Австралії, Сербії, Естонії, Швеції, Норвегії, Німеччини, Словенії, Румунії та інших країнах, які першочергово знайомились з заводом саме на виставках. Завод спрямовує діяльність на розширення виробництва і поліпшення якості сільськогосподарської техніки, що виготовляється на заводі.
     Асоціація висловлює подяку директору товариства Анатолію Дмитровичу Кобзаренку за запрошення на завод і щиру гостинність, можливість побачити потужності заводу і нові технології, які він впроваджує та дає змогу розвитку іноваційного виробництва в Україні.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talrr.gov.ua/novyny/item/1403-vyizne-zasidannia-chleniv-talalaivskoi-raionnoi-asotsiatsii-mistsevykh-rad-rady-talalaivshchyny#sigProId502a524cca
DMC Firewall is a Joomla Security extension!