name site

gerb ukr

Головна/Новини/Відбулася 33 сесія 7 скликання Талалаївської районної ради 10.09.2020 року

Відбулася 33 сесія 7 скликання Талалаївської районної ради 10.09.2020 року

  • Опубліковано в Новини

    10 вересня 2020 року у присутності 15 районних депутатів під головуванням голови районної ради Юрія Дзюбана проведено чергову 33 сесію районної ради сьомого скликання та прийнято відповідні рішення.
    Тридцять третя сесія районної ради в зв’язку із продовженням карантину проведена в режимі обмеженого доступу за участю депутатів районної ради та окремо визначених відповідальних посадових осіб із застосуванням індивідуальних засобів захисту.
   У сесії взяли участь голова райдержадміністрації Маргарита Зубова, заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, селищний голова Юрій Величко, керівники окремих установ та організацій району.
   На сесії внесені зміни до рішення тридцятої сесії районної ради 7 скликання від 19 грудня 2019 року „Про районний бюджет на 2020 рік” , прийнято рішення про передачу права засновника та власника юридичної особи «ЦПМСД Талалаївської районної ради» до Талалаївської селищної ради , прийнято деякі інші рішення.
   В обговоренні питань порядку денного активну участь приймали депутати Сергій Коломайко, Володимир Киричок, Володимир Лукаш, Ганна Круподеря.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talrr.gov.ua/novyny/item/1391-vidbulasia-33-sesiia-7-sklykannia-talalaivskoi-raionnoi-rady-10092020-roku#sigProIdd88fe86e4f
DMC Firewall is a Joomla Security extension!