name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 12 жовтня 2020

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 12 жовтня 2020

До уваги депутатів районної ради

     Талалаївська районна рада нагадує депутатам районної ради сьомого скликання про вимоги частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» щодо обов’язку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у разі припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування. Дана декларація подається за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, тобто з 01.01.2020 року по дату складення повноважень. Термін подання не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності.

    Ще одну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування депутати, які склали повноваження, зобов’язані подати наступного року після припинення діяльності (тобто до 1 квітня 2021 року), але вже за повний 2020 рік.

Дані вимоги стосуються і депутатів сільських, селищних рад останнього скликання.

  • Опубліковано в Новини

СБУ викрила організоване угруповання на спробі незаконного створення «міськради» на Чернігівщині

   Служба безпеки України викрила організоване угруповання, яке намагалося сформуватиу Прилуках псевдо державне утворення для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні.
За попередніми даними слідства, учасникигрупи, до якої входило 9 місцевих жителів, намагалися створити у місті так званий «альтернативний» орган місцевого самоврядування. Для «легалізації» незаконної структури фігуранти розробили підроблені документи, у тому числі статут «міськради».
   Організатори групи створили власну сторінку в одній із соціальних мереж, де розміщували інформацію із закликами громадян приєднуватися до псевдо державного утворення. Також агітатори планували «розформувати» місцеві органи державної влади і місцевогосамоврядування на територіїміста. Для цього вони поширилиінформацію про створення так званої «ліквідаційної комісії».
Під час обшуків у помешканнях та підсобних приміщеннях фігурантів правоохоронці виявили оргтехніку, підроблені статутні документи, бланки, посвідчення, печатки, штампи та інші предмети, які підтверджують протиправну діяльність.
У межахрозпочатогослідчими СБУ кримінальногопровадження за ч. 1 ст. 109 (діїспрямовані на насильницькузмінучиповаленняконституційного ладу або на захопленнядержавноївлади) Кримінального кодексу Українитриваєдосудоверозслідування для встановлення і нших осіб, причетних до діяльності угруповання.
    Наразівирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Викриття і блокування незаконних дій проводилось підпроцесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.

Прес-групаУправління СБ України
в Чернігівськійобласті

 

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd