name site

gerb ukr

Головна/Зв'язки з громадськістю/Доступ до публічної інформації/Порядок складання та подання запиту на інформацію

Порядок складання та подання запиту на інформацію

Порядок складання запиту на інформацію визначений ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Запит на інформацію - це прохання особи до районної ради надати публічну інформацію, що знаходиться у її володінні.
Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
Письмовий запит подається в довільній формі.

Запит на інформацію має містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Пунктом 4 частини 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачено, що у випадку недотримання вищевказаних вимог до запиту на інформацію, заявнику може бути відмовлено в задоволенні запиту.
У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd