name site

gerb ukr

Головна/Новини/В обласному центрі відбулася сьома обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

В обласному центрі відбулася сьома обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

  • Опубліковано в Новини

12 травня збірна команда депутатів Талалаївського району взяла участь в сьомій обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, яка проходила на території СДЮШОР з лижного спорту.

Обласна спартакіада серед депутатів усіх рівнів рад області проводиться з метою пропаганди здорового способу життя та залучення народних обранців до занять фізичною культурою і спортом.

Привітати депутатів з відкриттям змагань прийшли заступник голови обласної ради Арсен Дідур, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Ніна Лемеш, а також члени Організаційного комітету.

Протягом дня команди народних обранців змагались з таких видів спорту, як: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шахи та шашки. Загалом у спартакіаді взяли участь 23 команди депутатів усіх рівнів області.

У підсумку команда Талалаївського району зайняла друге місце в змаганнях з волейболу та третє місце в змаганнях з шахів.

Вітаємо наших призерів!

 

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
http://talrr.gov.ua/novyny/item/500-v-oblasnomu-tsentri-vidbulasia-soma-oblasna-spartakiada-sered-deputativ-oblasnoi-raionnykh-miskykh-silskykh-ta-selyshchnykh-rad#sigProIdb80e081f5d
Our website is protected by DMC Firewall!