name site

gerb ukr

Головна/Новини/Проведено семінар-тренінг

Проведено семінар-тренінг

  • Опубліковано в Новини

         15 березня в актовому залі Талалаївської селищної ради заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Петро Підгайний та заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в області Валентин Дубок провели семінар-тренінг на тему «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України». Участь у семінарі взяли голова районної ради Юрій Дзюбан, керівник апарату райдержадміністрації Оксана Вебер, селищний та сільські голови і секретарі району, виконавчий апарат районної ради.

        Темами для ознайомлення та обговорення були питання щодо основних аспектів Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи дію підзаконних нормативно-правових актів КМУ та Нацдержслужби України відповідно до вимог законопроекту про службу в органах місцевого самоврядування, а також детальне обговорення покрокової методики подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , через систему електронного декларування.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
http://talrr.gov.ua/novyny/item/467-provedeno-seminartreninh#sigProId3ebca19871
DMC Firewall is a Joomla Security extension!