name site

gerb ukr

Головна/Новини/Відбулася 12 сесія районної ради

Відбулася 12 сесія районної ради

  • Опубліковано в Новини

       10 березня поточного року депутати Талалаївської районної ради сьомого скликання у кількості 21 із 26, зібралися на 12 сесію районної ради. Участь у сесії взяли перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова райдержадміністрації Анатолій Дупа.

         Головував на сесії голова районної ради Юрій Дзюбан.

       Порядок денний пленарного засідання складався із 23 питань. Перший блок питань - це звіт голови райдержадміністрації Анатолія Дупи, який був детально обговорений присутніми і прийнятий до відома, звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку району та про виконання районного бюджету за минулий рік, які також підтримані депутатами. А також внесення змін до районного бюджету 2017 року.

      Прозвітували перед депутатами начальник відділення місцевої поліції Олександр Борисенко, головний лікар комунального закладу «Центр районної первинної медико-санітарної допомоги» Василь Дем’яненко.

      Далі депутати прийняли ряд районних Програм соціального спрямування, заслухали звіти про виконання уже діючих Програм, затвердили технічні документації по визначенню нормативно грошових оцінок земельних ділянок на території Української, Рябухівської та Староталалаївської сільських рад.

       Слово до присутніх мав перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, який наголосив присутнім, що будь-яка праця дасть свої плоди лише за умови знаходження спільної думки та підтримки двох гілок влади – законодавчої та виконавчої. Створення об’єднаної територіальної громади – це один із шляхів вирішення багатьох питань, коли не буде розмежування у владі, а життя громади буде в руках самої ж громади.

          На закінчення сесії депутати районної ради подякували Валентину Мельничуку за прийняття участі у пленарному засіданні, виступ та роз’яснення.

Our website is protected by DMC Firewall!