name site

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/VII скликання/19 сесія 7 скликання 20 грудня 2017 року/Протокол дев’ятнадцятої сесії Талалаївської районної ради сьомого скликання від 20-27 грудня 2017 року

Протокол дев’ятнадцятої сесії Талалаївської районної ради сьомого скликання від 20-27 грудня 2017 року

П Р О Т О К О Л
дев’ятнадцятої сесії
Талалаївської районної ради сьомого скликання

          20-27 грудня 2017 року
          смт. Талалаївка
          Пленарне засідання 19 сесії районної ради в залі засідань районної ради відкрив голова районної ради Юрій Дзюбан 20 грудня 2017 року.
          В районній раді встановлено 26 депутатських мандатів. Поточний склад ради становить 23 депутати.
        Голова районної ради проінформував, що за результатами перших виборів до Талалаївської селищної ради (ОТГ), що відбулися 29 жовтня 2017 року, та згідно поданих заяв, 3 депутати достроково припинили свої повноваження у районній раді у зв’язку з обранням їх депутатами селищної ради. Це: Крисько Олександр Григорович, Лазоренко Людмила Григорівна та Максимейко Олег Миколайович.
       Член Талалаївської районної виборчої комісії Смаль К.І. оголосила повідомлення про результати виборів та заміщення депутатів районної ради: Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до Талалаївської районної виборчої комісії надійшли повідомлення про те, що 3 депутати районної ради припинили повноваження депутатів у Талалаївській районній раді у зв’язку з обранням їх депутатами на перших виборах 29.10.2017 до Талалаївської селищної ради (ОТГ).
        Відповідно до ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст.ст. 89, 90 Закону України «Про місцеві вибори», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», за підсумками голосування в багатомандатному виборчому окрузі на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, замість депутатів, що вибули, наступними за черговістю кандидатами в депутати Талалаївської районної ради є Гостра Олександра Олександрівна та Кононіченко Юрій Миколайович (Талалаївська районна організація Аграрної партії України), Ремінець Ірина Миколаївна (Талалаївська місцева організація Радикальної партії Олега Ляшка).
Голова районної ради привітав новообраних депутатів, вручив їм посвідчення депутатів районної ради, а також подякував за роботу тим депутатам, які склали повноваження в районній раді і перейшли до об’єднаної ОТГ та районній виборчій комісії.

        Поточний склад ради становить 26 депутатів. На початку роботи сесії зареєструвалося 20 депутатів (список додається). Сесія є правомочною.
        В роботі сесії взяли участь:
- голова райдержадміністрації Анатолій Дупа;
- заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальники управлінь і відділів та завідувачі секторів райдержадміністрації;
- сільські голови;
- керівники установ, організацій району;
- представники районної газети «Трибуна хлібороба».
Список запрошених, присутніх на сесії додається.

Депутати обрали секретаріат для ведення стенограми та лічильну групу.
Секретаріат у складі депутатів:
Бовкун Юрій Вікторович, Логвиненко Михайло Михайлович.
Лічильна група у складі депутатів:
Качур Ігор Павлович, Чукін Святослав Євгенійович.

Після прийняття порядку денного сесії за основу, депутати підтримали включення до порядку денного сесії наступних питань:

- за пропозицією голови райдержадміністрації:
1. Про затвердження районної Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Талалаївському районі на 2018-2022 роки.
2. Про Програму забезпечення виконання Талалаївською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018 рік.
3. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Талалаївського району на 2016-2020 року.
4. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення
з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського району Чернігівської області.

- за пропозицією депутатів районної ради:
1. Про інформацію керівника Бахмацької місцевої прокуратури.
2. Про підтримку рішення Чернігівської обласної ради.
3. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок за клопотанням громадян:
1. Джежуля Віктор Миколайович
2. Джежуля Світлана Анатоліївна
3. Джежуля Сергій Вікторович
4. Джежуля Анатолій Михайлович
5. Іваненко Григорій Іванович
6. Іваненко Олена Григорівна
7. Коновал Володимир Миколайович
8. Коновал Олена Вікторівна
9. Коновал Сергій Миколайович
10. Коновал Микола Павлович
11. Лобода Людмила Василівна
12. Новіков Сергій Дмитрович
13. Новікова Тетяна Сергіївна
4. Про Програму висвітлення діяльності Талалаївської районної державної адміністрації та районної ради газетою «Трибуна хлібороба».

Порядок денний 19 сесії районної ради 7 скликання:

1. Про звіт голови районної ради.
2. Про інформацію керівника Бахмацької місцевої прокуратури про підсумки роботи за 12 місяців 2017 року.
3. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради 7 скликання від 26 грудня 2016 року „Про районний бюджет на 2017 рік”.
4. Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського районну у комунальну власність Талалаївської селищної ради.
5. Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.
6. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року і стан виплати заробітної плати в установах та організаціях району.
7. Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Талалаївського району на 2018-2022 роки.
8. Про Програму фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами районної ради на 2018 – 2019 роки.
9. Про хід виконання районної програми «Молодь Талалаївщини» на 2016-2020 роки.
10. Про статус квартир та включення їх до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського району.
11. Про внесення змін до Регламенту роботи Талалаївської районної ради 7 скликання.
12. Про внесення змін у рішення «Про закріплення депутатів Талалаївської районної ради сьомого скликання за виборчими округами.
13. Про зміни у складі постійної комісії Талалаївської районної ради.

14. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Талалаївської районної ради.
15. Про План роботи районної ради на 2018 рік.
16. Про затвердження районної Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Талалаївському районі на 2018-2022 роки.
17. Про Програму забезпечення виконання Талалаївською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018 рік.
18. Про підтримку рішення Чернігівської обласної ради.
19. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Віктора Миколайовича).
20. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Світлани Анатоліївни).
21. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Сергія Вікторовича).
22. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Анатолія Михайловича).
23. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Іваненка Григорія Івановича).
24. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Іваненко Олени Григорівни).
25. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновала Володимира Миколайовича).
26. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновал Олени Вікторівни).
27. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновала Сергія Миколайовича).
28. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновала Миколи Павловича).
29. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Лободи Людмили Василівни).
30. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Новікова Сергія Дмитровича).
31. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Новікової Тетяни Сергіївни).
32. Про Програму висвітлення діяльності Талалаївської районної державної адміністрації та районної ради газетою «Трибуна хлібороба».
33. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Талалаївського району на 2016-2020 року.
34. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення
з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського району Чернігівської області.
35. Про районний бюджет на 2018 рік.

Часовий регламент роботи 19 сесії районної ради 7 скликання затвердили:
для інформації по перших трьох питаннях порядку денного – до 15 хвилин,
для виступів – до 5 хвилин кожному виступаючому,
для запитань, довідок, пропозицій, зауважень – до 3 хвилин.

Роботу сесії провести у відповідності з Регламентом районної ради.

1.СЛУХАЛИ: Про звіт голови районної ради.
ВИСТУПИЛИ: голова районної ради Юрій Дзюбан– текст додається.
ВИСТУПИЛИ: депутати Володимир Лукаш, Оксана Плюта, Юрій Бовкун, Ігор Качур, які коротко прозвітували про роботу постійних комісій районної ради.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-20, «проти»-0, «утрималися»-1. Результати поіменного голосування додаються.
2.СЛУХАЛИ: Про інформацію керівника Бахмацької місцевої прокуратури про підсумки роботи за 12 місяців 2017 року.
ВИСТУПИЛИ: керівник Бахмацької місцевої прокуратури Федір Котченко – інформація додається.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-20, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
Після розгляду другого питання Юрій Дзюбан покинув зал засідань, головувати на сесії продовжив заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко.
3.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради 7 скликання від 26 грудня 2016 року „Про районний бюджет на 2017 рік”.
ВИСТУПИЛИ: з доповіддю начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Горкавенко – текст додається.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
4. СЛУХАЛИ: Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського районну у комунальну власність Талалаївської селищної ради.
ВИСТУПИЛИ: депутат Лукаш В.Г. запропонував перелік установ, які передаються викласти двома списками, один з яких включатиме об’єкти першочергової передачі, а решта рекомендовані. Законність такого рішення заперечили заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко та начальник фінансового управління Валентина Горкавенко.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-14, «проти»-0, «утрималися»-6. Результати поіменного голосування додаються.
Далі до розгляду депутатів був запропонований проект рішення «Про районний бюджет на 2018 рік». В результаті розгляду та обговорення депутати не дійшли спільної думки, за прийняття такого проекту проголосували 9 депутатів, утрималися 11, рішення не прийняли, вирішили зробити перерву сесії, та після ретельного спільного опрацювання, розглянути дане питання через кілька днів.
5. СЛУХАЛИ: Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
6.СЛУХАЛИ: Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2017 року і стан виплати заробітної плати в установах та організаціях району.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-19, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
7.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Талалаївського району на 2018-2022 роки.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-19, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
8.СЛУХАЛИ: Про Програму фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами районної ради на 2018 – 2019 роки.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-17, «проти»-0, «утрималися»-1. Результати поіменного голосування додаються.
9. СЛУХАЛИ: Про хід виконання районної програми «Молодь Талалаївщини» на 2016-2020 роки.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
10. СЛУХАЛИ: Про статус квартир та включення їх до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського району.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
11. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Регламенту роботи Талалаївської районної ради 7 скликання.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-17, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
12.СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення «Про закріплення депутатів Талалаївської районної ради сьомого скликання за виборчими округами».
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення зі змінами як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
13. СЛУХАЛИ: Про зміни у складі постійної комісії Талалаївської районної ради.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
14. СЛУХАЛИ: Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Талалаївської районної ради.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-17, «проти»-0, «утрималися»-1. Результати поіменного голосування додаються.
15. СЛУХАЛИ: Про План роботи районної ради на 2018 рік.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
16. СЛУХАЛИ: Про затвердження районної Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Талалаївському районі на 2018-2022 роки.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
17. СЛУХАЛИ: Про Програму забезпечення виконання Талалаївською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018 рік.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
18. СЛУХАЛИ: Про підтримку рішення Чернігівської обласної ради.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
19. -31. СЛУХАЛИ:
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Віктора Миколайовича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Світлани Анатоліївни).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Сергія Вікторовича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Джежулі Анатолія Михайловича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Іваненка Григорія Івановича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Іваненко Олени Григорівни).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновала Володимира Миколайовича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновал Олени Вікторівни).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновала Сергія Миколайовича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Коновала Миколи Павловича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Лободи Людмили Василівни).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Новікова Сергія Дмитровича).
Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки. (За клопотанням Новікової Тетяни Сергіївни).
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проекти рішеннь як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. 13 результатів поіменного голосування додаються.
32. СЛУХАЛИ: Про Програму висвітлення діяльності Талалаївської районної державної адміністрації та районної ради газетою «Трибуна хлібороба».
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-17, «проти»-0, «утрималися»-1 (Гостра О.О. - К.І.). Результати поіменного голосування додаються.
33. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Талалаївського району на 2016-2020 року.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-18, «проти»-0, «утрималися»-0. Результати поіменного голосування додаються.
34. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Талалаївського району Чернігівської області.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-16, «проти»-1, «утрималися»-1. Результати поіменного голосування додаються.

З інформацією про співпрацю народного депутата України Валерія Давиденка з Талалаївською громадою виступив помічник-консультант депутата Микола Коновал.
У зв’язку з тим, що депутати вирішили розглядати питання “Про районний бюджет на 2018 рік» через кілька днів, головуючий Станіслав Катрушенко оголосив перерву до 27-28 грудня поточного року.

смт Талалаївка 27 грудня 2017 року
зал засідань районної ради 10.00 год
Друга частина пленарного засідання 19 сесії районної ради розпочалася за присутності 21 депутата районної ради – список додається.
Головує на засіданні голова районної ради Юрій Дзюбан.
У зв’язку з відсутністю депутата Ігоря Качура, який був обраний до складу лічильної комісії на першому засіданні 19 сесії, депутати переобрали склад лічильної комісії, до якої ввійшли Святослав Чукін та Володимир Киричок.
На розгляд депутатів винесено останнє питання порядку денного 19 сесій районної ради 7 скликання.
35. СЛУХАЛИ: Про районний бюджет на 2018 рік.
ВИСТУПИЛИ:
- з інформацією начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Горкавенко – текст додається;
- розпорядники коштів – керівники освітньої, медичної галузей та галузі культури району Оксана Плюта, Валентина Кравчук, Олексій Шалений, Анатолій Михайлюк, котрі довели до відома присутніх на які потреби і в яких сумах необхідне фінансування їхніх галузей у 2018 році;
- депутат Володимир Лукаш виразив стурбованість тим, що у районному бюджеті не вистачає коштів на утримання районних закладів на повний рік;
- депутат Сергій Коломайко звернувся до колег з проханням підтримати запропонований проект рішення, але запропонував до нього доповнення, аби зупинити практику до фінансування установ протягом року, обов’язково передбачати кошти на розвиток району та започаткувати практику узгодження проектів кошторисів установ постійною комісією районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, перед затвердженням головою райдержадміністрації.
ВИРІШИЛИ:
Прийняти проект рішення як рішення районної ради.
Лічильна група оголосила результати поіменного голосування:
«за»-15, «проти»-0, «утрималися»-6. Результати поіменного голосування додаються.

          Рішення, стенограма та відомості поіменного голосування 19 сесії районної ради додаються.

Голова районної ради                                Ю.В.Дзюбан

Our website is protected by DMC Firewall!