name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 17 лютого 2020

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 17 лютого 2020

У місті Носівка на Чернігівщині виявлено і припинено ретрансляцію російських телеканалів

   Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України у двох громадських закладах м. Носівки припинено трансляцію шести російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України.

   До представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко на початку лютого надійшло звернення обласного Управління СБУ про виявлення у двох громадських закладах масового відвідування людей (кафе «Волошка» і кафе «Носівська сім’я») міста Носівки Чернігівської області правопорушення у сфері інформаційного простору.

   Ірина Сенченко разом зі спеціалістами Управління СБУ 12 лютого виїхали на місце, аби перевірити цей факт. Було зафіксовано трансляцію через супутник обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів «ТНТ», «Россия 24», «Russia Today TV (RTTV)», «РТР-ПЛАНЕТА», «НТВ-МИР», «STV».

   Співробітники СБУ разом із представником медіарегулятора провели роз’яснювальну розмову, після чого показ телеканалів було припинено.

   Спільна робота із перевірки громадських закладів стосовно показу обмежених для ретрансляції в Україні телеканалів правоохоронними органами і представником Національної ради ведеться постійно, при будь-якому зверненні факт перевіряється, і неналежна трансляція припиняється.

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
Our website is protected by DMC Firewall!