name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/24 сесія 7 скликання Талалаївської районної ради

24 сесія 7 скликання Талалаївської районної ради

  • Опубліковано в Новини

   19 грудня 2018 року у присутності 19 районних депутатів під головуванням голови районної ради Юрія Дзюбана проведено чергову 24 сесію районної ради сьомого скликання та прийнято відповідні рішення.
   Розгляд питань порядку денного розпочався зі звіту голови районної ради Юрія Дзюбана про роботу ради за 2018 рік. Слово мали і голови постійних комісій районної ради. На сесії внесені зміни до рішення дев’ятнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 27 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік», заслухано звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
   Депутатами також підтримано рішення «Про районний бюджет на 2019 рік», «Про роботу комунального некомерційного підприємства «Талалаївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та прийнято Програму економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.

   В обговоренні цих і інших питань порядку денного активну участь приймали депутати Коломайко С.О., Круподеря Г.М., Василенко О.П., Лукаш В.Г., Матвієнко В.І., Марченко В.І. та інші.

   Участь у сесії взяли голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, сільські голови, керівники установ району.

 

Our website is protected by DMC Firewall!