name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Урочисте засідання до Дня місцевого самоврядування

Урочисте засідання до Дня місцевого самоврядування

  • Опубліковано в Новини

      7 грудня поточного року голова Правління Талалаївської районної асоціації місцевих рад «Ради Талалаївщини» Юрій Дзюбан зібрав урочисті загальні збори членів Асоціації, присвячені Дню місцевого самоврядування.
Голова районної ради Юрій Дзюбан, голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, заступник голови районної ради - голова районного комітету профспілки Станіслав Катрушенко привітали працівників місцевого самоврядування із професійним святом та побажали міцного здоров’я, розуміння і підтримки виборців, натхнення і наполегливості у справах розвитку громад, вручили нагороди.
Юрій Дзюбан за дорученням голови обласної ради Ігоря Вдовенка, вручив Почесну грамоту обласної ради з нагрудним знаком
Круподері Ганні Михайлівні - депутату Талалаївської районної ради трьох скликань, за активну громадянську позицію і громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток громад району та з нагоди свята Дня місцевого самоврядування.
    Почесною грамотою Талалаївської районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди
професійного свята - Дня місцевого самоврядування нагороджена:
Лисенко Лариса Володимирівна - Український сільський голова ;
    Почесною грамотою Талалаївської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у діяльність та розвиток територіальних громад та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені:
Андрійченко Тамара Григорівна - депутат Юрківцівської сільської ради;
Скороход Валентина Михайлівна - спеціаліст виконкому -землевпорядник Поповичківської сільської ради;
Кузьменко Неля Валентинівна - головний бухгалтер Харківської сільської ради ;
Зубова Маргарита Володимирівна - депутат Староталалаївської сільської ради;
Кунденко Григорій Якимович - депутат Болотницької сільської ради.
    Голова райдержадміністрації Анатолій Дупа також привітав присутніх із святом. Оголосив Подяку голови районної державної адміністрації:
Шакіній Олександрі Олексіївні – депутату Рябухівської сільської ради, за добросовісне виконання депутатських обов’язків, сумлінну працю на користь територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
    Грамотою районної державної адміністрації нагороджені:
Зарічний Микола Вікторович – депутат Талалаївської районної ради, за сумлінну працю на Березівській виборчій дільниці та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
Яресько Микола Олексійович – депутат Березівської сільської ради, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
Немилостяк Олена Олександрівна – головний бухгалтер Чернецької сільської ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
Двуречанська Наталія Іванівна – депутат Староталалаївської сільської ради, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
    Голова районного комітету профспілки С.В.Катрушенко також привітав присутніх з нагоди Дня місцевого самоврядування та вручив Почесні грамоти Чернігівської організації профспілки працівників державних установ України нагородженим:
Лещенко Інні Олександрівні - головному бухгалтеру районної ради - бухгалтеру райкому профспілки;
Волошиній Наталії Анатоліївні - головному бухгалтеру Березівської сільської ради - профгрупоргу первинної профспілкової організації Березівської сільської ради.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd