name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо боротьби зі злочинністю в Талалаївському районі

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо боротьби зі злочинністю в Талалаївському районі

  • Опубліковано в Новини

Прокурору Чернігівської області державному раднику юстиції 3 класу

Комашку В.В.


14000 м.Чернігів вул. Князя Чорного, 9


ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
щодо боротьби зі злочинністю в Талалаївському районі.

    10 серпня 2018 року в районному центрі Талалаївка відбулася акція протесту під гаслом «Бездіяльність влади та правоохоронців». Підставою до цього стало те, що протягом трьох років селище накрила серія підпалів автотранспорту та будівель підприємців. Потерпілі звертались в правоохоронні органи, але всі ці резонансні справи залишилися не розкритими. Організатором акції виступили громадські організації та місцеві підприємці.
На сесії районної ради, яка також відбулася 10 серпня 2018 року після акції, заслуховувались питання про інформацію начальника Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, запобігання і протидії корупції, охорони громадського порядку на території Талалаївського району та роботу Талалаївського відділу Бахмацької місцевої прокуратури по забезпеченню належного стану законності на території району.
В своїх запитаннях та виступах, депутати районної ради висловили занепокоєність криміногенною ситуацію в районі і слабкою роботою чи бездіяльністю поліції та прокуратури у боротьбі зі злочинністю.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст..ст.10-13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

ПРОСИМО:

Прокуратуру Чернігівської області надати допомогу поліції та прокуратурі району в розкритті резонансних злочинів, які були скоєні за останні роки в районі, що сприятиме відновленню довіри людей до правоохоронних органів і влади в цілому.

За дорученням депутатів Талалаївської районної ради :
Ю.Бовкуна, В.Бугая, І.Качура, В.Киричка, С.Коломайка, Г.Круподері, М.Логвиненка, В.Матвієнка, В.Марченка, І.Москаленка, О.Огія, П.Панасенка, І.Тарана, С.Чукіна та інших.

З повагою,
Голова районної ради     Дзюбан Ю.В.

Заступник голови районної ради   Катрушенко С.В

Our website is protected by DMC Firewall!