name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/22 сесія Талалаївської районної ради

22 сесія Талалаївської районної ради

  • Опубліковано в Новини

   10 серпня з дев’ятої години у Талалаївській районній раді перед черговою сесією проведені засідання трьох постійних комісій, на яких були обговорені злободенні питання та надано рекомендації депутатам на пленарне засідання.
   В зв’язку з проведенням під будівлею РДА мітингу 22 сесія Талалаївської районної ради, в порушення регламенту, розпочала свою роботу на півтори години пізніше.
   На прохання громадської організації «Талалаївська спілка учасників АТО» депутатами надано дозвіл на пряму трансляцію пленарного засідання, що активістами громадської організації і було зроблено.
   На сесії в присутності 20 районних депутатів під головуванням голови районної ради Юрія Дзюбана розглянуто 14 питань порядку денного, по 12 з яких прийнято відповідні рішення.
   В обговоренні питань порядку денного участь приймали депутати Лукаш В.Г., Марченко В.І., Василенко О.П., Киричок В.А., Круподеря Г.М.., Кононіченко Ю.М. та інші.
   На пленарному засіданні разом з іншими одноголосно прийнято рішення про підтримку звернення депутатів районної ради до Прем’єр-міністра України та Служби автомобільних доріг Чернігівської області щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт автомобільної дороги державного значення у межах району (ділянка Харкове-Скороходове).

 

Our website is protected by DMC Firewall!