name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Пройшла позачергова сесія районної ради

Пройшла позачергова сесія районної ради

  • Опубліковано в Новини

            Вкотре, в короткий термін, але вже за ініціативи депутатів районної ради, зібралася позачергова сесія Талалаївської районної ради. Участь у 17 (позачерговій) сесії взяли 16 із 26 депутатів районної ради, депутати Чернігівської обласної ради Гавриленко В.П. та Шинкаренко О.М., помічник-консультант нардепа Олега Ляшка Копачевський В.І., голова райдержадміністрації Дупа А.П., заступник голови райдержадміністрації Шевченко Л.М., представники батьківського комітету Понірської ЗОШ І-ІІ ст..
         Основне питання порядку денного: про відміну рішення райради щодо ліквідації Понірської ЗОШ І-ІІ ст..
      Начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Плюта, яка повідомила, що питання ліквідації школи було викликане відсутністю необхідної кількості учнів (всього 19), що призвело до заборони фінансувати дану школу за рахунок освітньої субвенції, так як менше 25 дітей.
        Безпосередньо під час сесії головуючому представниками батьківського комітету було надано 10 заяв від батьків, діти яких бажають навчатися у Понірській ЗОШ. Заяви було опрацьовано під час перерви начальником відділу освіти Оксаною Плютою та директорами Понірської і Красноколядинської шкіл, як результат повідомлено, що станом на 01.09.2017 року загальна кількість учнів, які згідно документів будуть навчатися у Понірській ЗОШ І-ІІ ст.. становить 25.
          Своїм голосуванням депутати визначилися і скасували рішення 15 сесії про ліквідацію школи. Громада села Понори аплодувала за таке рішення.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
http://talrr.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/590-proishla-pozacherhova-sesiia-raionnoi-rady#sigProIdb688661b01
DMC Firewall is a Joomla Security extension!