name site

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/26 сесія 7 скликання Талалаївської районної ради

26 сесія 7 скликання Талалаївської районної ради

  • Опубліковано в Новини

   21 травня 2019 року у присутності 19 районних депутатів під головуванням заступника голови районної ради Станіслава Катрушенка проведено чергову 26 сесію районної ради сьомого скликання, розглянуто 18 питань порядку денного. Участь у сесії взяли заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, сільські голови, керівники установ та організацій району, представник районної газети «Трибуна хлібороба».
   Розгляд питань порядку денного розпочався зі звіту начальника фінансового відділу райдержадміністрації Валентини Горкавенко про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та питання « Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради 7 скликання від 19 грудня 2018 року „Про районний бюджет на 2019 рік”».
   Рішенням сесії прийнято до відома інформацію керівника Бахмацької місцевої прокуратури.
   Депутатами також підтримані рішення «Про районну Програму забезпечення надання адміністративних послуг у Талалаївському районі на 2019 рік», «Про визначення статусу квартири», «Про внесення змін до районної Програми «Турбота» соціальної підтримки мало захищених та малозабезпечених верств населення Талалаївського району на 2017-2021 роки» та «Про затвердження Положення про надання платних послуг КЗ «Талалаївський районний будинок культури» та Переліку платних послуг, які надаються КЗ «Талалаївський районний будинок культури».
   В обговоренні цих та інших питань порядку денного активну участь приймали депутати Круподеря Г.М, Коломайко С.О., Василенко О.П., Лукаш В.Г., Киричок В.А. та інші.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd